Korekta nosa kwasem hialuronowym

Korekta nosa kwasem hialuronowym

Niegdyś modelowanie kształtu nosa kojarzyło się wyłącznie z koniecznością interwencji chirurgicznej. Wiele osób chcących zmienić jego wygląd rezygnowało z podjęcia operacji z obawy o ból towarzyszący zabiegowi oraz blizny, które mogą po nim pozostać. Obecnie jest jednak możliwość dokonania jego korekty bez użycia skalpela, co powoduje skuteczny wzrost zainteresowania tego typu zabiegami. Nos jest bowiem jedną z tych części ciała, które najczęściej poprawiamy. Jego nieodpowiedni rozmiar lub kształt może zaważyć na odbiorze całej naszej twarzy i niezwykle negatywnie na niego wpłynąć. Naprzeciw oczekiwaniom wychodzi jednak medycyna estetyczna, która oferuje bezinwazyjną metodę modelowania kształtu nosa za pomocą kwasu hialuronowego. 

Kwas hialuronowy to substancja naturalnie występująca w organizmie, dlatego jest w pełni bezpieczna i nie powoduje żadnych efektów ubocznych. Zabieg z jego wykorzystaniem polega na wprowadzeniu we właściwe miejsca kwasu, najczęściej za pomocą igły, a następnie modelowaniu kształtu nosa. Jest on w pełni zależny od poczucia estetyki, jakim cechuje się lekarz. Efekt widoczny jest od razu po zabiegu i utrzymuje się około 12-18 miesięcy. Substancja wchłania się powoli i stopniowo, dzięki czemu można uniknąć szoku spowodowanego nagłą zmianą wyglądu. To sprawia, że osiągnięty efekt jest w pełni naturalny oraz subtelny. Ponadto, zabieg jest bezbolesny, odczuwalny może być jedynie niewielki dyskomfort, który jednak szybko mija. Nie wymaga również rekonwalescencji, co umożliwia natychmiastowy powrót do codziennych aktywności oraz obowiązków. To zdecydowanie doskonałe rozwiązanie dla osób zajętych, które nie mają czasu na długotrwały pobyt w klinice, a mimo to pragną poprawić wygląd swojego nosa. Tego typu zabiegi znajdują się obecnie w ofercie większości klinik medycyny estetycznej. 

Coraz większy wybór bezinwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej sprawia, że wzrasta liczba osób decydujących się na poprawę swojego wyglądu. Jako że jedną z najczęściej udoskonalanych części ciała jest nos, niemal bezbolesna metoda jego korekty kwasem hialuronowym staje się coraz popularniejsza. Zabieg pozwala na poprawę nie tylko samego wyglądu, ale również komfortu życia u osób, wśród których niedoskonałości ciała powodują kompleksy. 

Opinie (3)
Delfina76
Chyba zdecyduje się na zabieg skoro polecacie, poczytam jeszcze o tym ale widziałam, że ceny są straszne..
Julia
Robiłam korektę nosa kwasem hialuronowym i serdecznie polecam. Wiele lat kompleksów. Obawy dotyczące operacji a tu w kilka minut mam prosty nosek a co więcej okres rekonwalescencji jest krótki i to nie jest takie cierpienie jak w przypadku metody zabiegu operacyjnego.
Laura
Korekta nosa kwasem hialuronowym to bardzo innowacyjny zabieg, dzięki któremu nie musimy wybierać się na drastyczne operacje plastyczne i przechodzić bolesną rekonwalescencję. Kwas hialuronowy to substancja naturalnie występująca w organizmie, dlatego jest w pełni bezpieczna i nie powoduje efektów ubocznych. Zdecydowanie się na ten zabieg było doskonałym pomysłem. Zmagałam się bardzo z nieestetycznym nosem. Dzięki zabiegowi mogę cieszyć się pięknym, prostym nosem - efekt natychmiastowy widoczny tuż po zabiegu, bezbolesny.
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Astma oskrzelowa jest przewlekłą chorobą zapaln...
Osocze bogatopłytkowe to produkt krwiopochodny, k...
Zastanówmy się czy jesień życia musi upływać...
Miliony kobiet na świecie zmagają się z celluli...
Stres i zmęczenie to czynniki które negaty...
Medycyna estetyczna w dalszym ciągu staje się co...