Zobacz również

Lifting bez skalpela

Lifting bez skalpela

Technologia HIFU jest innowacyjnym rozwiązaniem, pozwalającym na przeprowadzenie nieinwazyjnego liftingu skóry z udziałem ultradźwięków. Przy pomocy tej metody jesteśmy w stanie osiągnąć doskonałą poprawę wyglądu skóry bez chirurga plastycznego i konieczności odbywania długotrwałej rekonwalescencji. Lifting za pomocą technologii HIFU jest nie tylko skuteczny, ale również bezpieczny, POD WARUNKIEM PRZEPROWADZENIA PRZEZ LEKARZA SPECJALISTĘ.

Jak działa HIFU?
Nawet osoby, które przywiązują dużą uwagę do prawidłowej pielęgnacji i prowadzą zdrowy tryb życia, muszą liczyć się z tym, że wraz z wiekiem skóra twarzy zacznie tracić jędrność i pojawią się zmarszczki. Likwidacja wiotkiej skóry przy pomocy skalpela jest bardzo kosztowna i obarczona dużym ryzykiem. Jeśli nie chcemy mocno ingerować w organizm, możemy poszukać mniej inwazyjnych metod. Jeszcze jakiś czas temu znalezienie skutecznego zabiegu poprawiającego wiotkość skóry było bardzo trudne, a efekty nie zawsze były satysfakcjonujące. Przełomem w medycynie estetycznej okazało się jednak opracowanie technologi HIFU bazującej na ultradźwiękach, przy pomocy której można osiągnąć spektakularne rezultaty. HIFU jest skoncentrowaną wiązką energii ultradźwiękowej, która dostarczana jest do głębokich warstw w skórze. Jej działanie polega na wytworzeniu kontrolowanego poparzenia na danym obszarze skóry, bez naruszania otaczających jej tkanek. Powoduje to wzmocnienie istniejącego kolagenu i stymulację nowego.

Dlaczego warto wybrać metodę HIFU?
Lifting ultradźwiękami jest zabiegiem powodującym odmłodzenie skóry, która jak wiadomo z wiekiem ulega procesom starzenia. Zdrowa dieta, aktywność fizyczna oraz specjalistyczna pielęgnacja mogą w pewnym stopniu opóźnić ten proces, jednak nie są w stanie całkowicie powstrzymać tego, co nieuchronne. Jeśli chcemy więc mimo upływu czasu cieszyć się piękną, gładką i jędrną skórą warto skorzystać z pomocy specjalisty, który wykorzystując odpowiedni sprzęt przywróci naturalny i młodzieńczy wygląd. HIFU nie powoduje naruszenia wierzchniej warstwy skóry, dlatego zabieg jest bezbolesny. Dzięki temu, że jest bezinwazyjny i nie wymaga znieczulenia ogólnego, pozwala pacjentowi powrócić od razu do normalnych czynności. Jedyny dyskomfort, jaki może się pojawić to zaczerwienienie, które ustępuje w ciągu kilku dni. Efektliftingu utrzymuje się do kilkunastu miesięcy. 

Gdzie można wykonać zabieg? 
Dostępność zabiegu w Polsce jest duża, należy jednak liczyć się z tym, że liczba urządzeń wykorzystujących technologię HIFU również jest bardzo duża i nie wszystkie oferują tę samą funkcjonalność. Do jednych z najlepszych urządzeń należy HIFU ULVERIN, który jako pierwszy na rynku posiada tak szeroki zakres przetworników, dzięki czemu oprócz efektu liftingującego zapewnia również działanie lipolityczne. Jest idealną opcją dla pacjentek po ciąży z rozciągniętą i pomarszczona skórą. HIFU ULVERIN wykorzystywany jest m.in. w Klinice Medycyny Estetycznej Dr Parda w Piasecznie koło Warszawy.

Opinie (5)
Gabryśka
Technologię HIFU faktycznie nazwać można liftingiem bez skalpela.
Agnes
Jestem fanką bezinwazyjnych zabiegów. Chętnie spróbowałabym tego.
Maria
Doskonała sprawa z tym HIFU, ja zawszę chętnie korzystam w klinice z nowych propozycji a te zabiegi bardzo przypadły mi do gustu.
Kasia
Korzystałam z różnych metod jeżeli chodzi o zabiegi antystarzeniowe czy upiększające i właśnie lifting ultradźwiękami jest jedną z tych najbardziej dla mnie efektywnych, polecam
Oliwia
Jestem pod dużym wrażeniem jak dzisiaj rozwija się medycyna estetyczna, coraz więcej słyszy się całkowicie nieinwazyjnych zabiegach.
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Ocena: 5/5 (1 opinia)
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Ocena: 5/5 (2 opinie)

Masaż ma zbawienny wpływ na nasz organizm. Dzię...
Licówki to niewielkie, cieniutkie płatki, które...
Niegdyś modelowanie kształtu nosa kojarzyło si...
Badania obserwacyjne należą do badań podstawowy...
Choroba hemoroidalna niezwykle często dotyka kobi...
Zarówno kobiety, jak i mężczyźni mogą uskarż...