Zobacz również

Napój oczyszczający DETOX

Napój oczyszczający DETOX

Detox napój oczyszczający to preparat polecany osobom, którym zależy na szybkim oczyszczeniu swojego organizmu. Jest to najłatwiejsza i najbezpieczniejsza metoda pozbycia się różnego rodzaju toksyn, które przenikają do ciała człowieka. Powodują one zmęczenie i osłabienie, drażliwość, bóle głowy, przerywane nudności, ale także wysypka skórna czy niestrawność. Stosowanie tego suplementu ma na celu przywrócenie porządku na wszystkich poziomach i systemach. Dużą zaletą tego preparatu jest także wspomaganie odchudzania.

W składzie produktu jest ekstrakt z liści karczocha, sproszkowany żel z liści aloesu zwyczajnego, a także ekstrakt z papryki chili. Ten pierwszy pomaga w oczyszczaniu organizmu, ekstrakt z czerwonej papryki to z kolei doskonały spalacz tłuszczu wspomagający odchudzanie. To sprawia, że ten napój oczyszczający polecany jest osobom, którym zależy na pozbyciu się zbędnych kilogramów lub wymodelowaniu ciała. 
Doskonale sprawdza się stosowany przy takich zabiegach jak lipoliza iniekcyjna czy kriolipoliza . To zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. 
Lipoliza iniekcyjna polega na wstrzyknięciu w tkankę tłuszczową specjalnych preparatów np. Aqualyx powodujących pochłanianie wody przez tkankę umożliwiając ultradźwiękom (stosowanym na powierzchni skóry) doprowadzenie do procesu mikrokawitacji w obszarze iniekcji. Tym samym możliwe jest miejscowe odtłuszczenie różnych części ciała np. wewnętrznej strony ud i kolan, brzucha, bioder, kończyn górnych czy podwójnego podbródka.Lipoliza wykonana z użyciem Aqualyx to łagodny zabieg nieoperacyjny, który świetnie modeluje ciało.

Kriolipoliza to także zabieg estetyczny, który pozwala na pozbycie się niechcianej czy trudnej do zrzucenia tkanki tłuszczowej. Zabieg polega na wymrażaniu tkanki tłuszczowej . Przełomowym dla tego procesu jest Zlipo - innowacyjne urządzenie do kriolipolizy marki Zimmer Medizine Systeme. Ta rewolucyjna procedura opiera się na dwóch medycznych technologiach: ZLipoMed do aktywowania procesów kriolipolizy w podskórnej tkance tłuszczowej i ZWave Med czyli generatora fali uderzeniowej, która skutecznie defragmentuje skrystalizowane komórki tłuszczowe. Zabieg przy pomocy Z Lipo doskonale modeluje ciało redukując tkankę tłuszczową w trzykrotnie szybszym czasie w porównaniu do innych tego typu urządzeń. Obydwa zabiegi oferowane są w gabinecie medycyny estetycznej Dr Parda.

Opinie (5)
Małgorzata
Kriolipoliza u Dr Pardy to cud. Efekt jest świetny, a zabieg pomaga w pozbyciu się tłuszczu.
Renia
Właśnie zamówiłam en preparat. Podzielę się z wami efektami.
Kinga
Polecam, doskonała pomoc przy pozbywaniu się nadprogramowych kilogramów.
Lena
Warto spróbować takiej metody oczyszczania jeżeli często czujemy się bez powodu zmęczeni, ja osobiście nie przypuszczałam że detoksykacja organizmu tak mocno wpłynie na moje codzienne samopoczucie.
Justyna1
Napój zaczęłam stosować po zabiegu związanym z redukcją cellulitu i bardzo fajnie dopełnił całą terapię, polecam.
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Pajączki, czyli inaczej teleaniektazje lub venule...
Ból pleców to niezwykle powszechna d...
Wiele osób marzy o pięknej, wytrenowanej sylwetc...
Lekarz flebolog to osoba, która zajmuje si...
Botoks i kwas hialuronowy to pojęcia, z którymi ...
Żylaki kończyn dolnych uważane są za jeden z o...