Piękna sylwetka jak ją uzyskać

Piękna sylwetka jak ją uzyskać


Wiele osób marzy o pięknej, wytrenowanej sylwetce czy chociażby zrzuceniu zbędnych boczków lub brzucha. Niestety realizacja takich marzeń wcale nie jest łatwa. Nie zawsze jest czas na regularny trening oraz zbilansowaną dietę. Wypracowanie idealnej sylwetki wiąże się z koniecznością wielu wyrzeczeń, ale także konsekwencji w wykonywaniu treningów fizycznych. Aby uzyskać oczekiwane efekty, warto działać dwutorowo. Spalanie tłuszczu można wspomóc odpowiednią suplementacją, z kolei trudnej do zrzucenia tkankę tłuszczową wyeliminować, dzięki zabiegom estetycznym.

W realizacji tych założeń sprawdzi się HydroxycutPro Clinical MAX. To suplement diety skierowany przede wszystkim do kobiet. W jego składzie znajdują się niezbędne paniom na co dzień ekstrakty roślinne, witaminy i minerały. Dodatkowo preparat ten działa trwale i bezpiecznie jako bardzo skuteczny spalacz tłuszczu. Nie zawiera kofeiny i nie powoduje efektu jojo. Można go stosować zarówno w dni treningowe, jak i nie treningowe. Zalecane jest przyjmowanie jednej tabletki dziennie.

Efekty suplementacji można podwoić przy pomocy odpowiednich zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Jednym z bardzo skutecznych i nieinwazyjnych sposobów na pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczonej z boczków, brzucha czy ud jest kriolipoliza. Jest to terapia zimnem polegająca na wymrażaniu komórek tłuszczowych bez konsekwencji dla narządów wewnętrznych. Doskonałe rezultaty można uzyskać w gabinecie medycyny estetycznej Dr Parda, gdzie do procesu kriolipolizy używane jest przełomowo urządzenie Zlipo System. Łączy ono Zlipo Med czyli technologię aktywowania fizjologicznych procesów kriolipolizy w podskórnej tkance tłuszczowej oraz ZWave Med, która dzięki energii kinetycznej skutecznie defragmentuje skrystalizowane komórki tłuszczowe. Ta procedura redukuje dwa razy więcej tkanki tłuszczowej i pozwala uzyskać oczekiwane efekty w trzykrotnie krótszym czasie. Dodatkowo ta zabieg przy pomocy tego urządzenia nie wywołuje uczucia dyskomfortu, jaki towarzyszy zabiegom kriolipolizy innymi urządzeniami. Zlipo pozwala w nieinwazyjny sposób zmniejszyć lokalne otłuszczenia na brzuchu, udach, boczkach, męskiej klatce piersiowej, plecach, ale także w okolicy kolan czy na podbródka.

Opinie (0)
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Stres i zmęczenie to czynniki które negaty...
Obecnie najczęściej stosowanymi przez sportowcó...
Astma oskrzelowa jest przewlekłą chorobą zapaln...
Niedawno znów zrobiło się głośno o boto...
Niegdyś modelowanie kształtu nosa kojarzyło si...
Krioterapię można z powodzeniem stosować w przy...