Zobacz również

chirurg naczyniowy - dr Paluch

Miejsce
w Rankingu:
-
chirurg naczyniowy -  dr Paluch
  • Jakość usług 5/5
  • Czas oczekiwania 5/5
  • Obsługa pacjenta 5/5
Josepha Conrada 24
01-922 Bielany
tel: 796388555 http://www.przychodnie.warszawa.pl/
Godziny otwarcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
9:00 - 19:30 9:00 - 19:30 9:00 - 19:30 9:00 - 19:30 9:00 - 19:30 9:00 - 19:30 -

Opis przychodni

Choroby i dolegliwości układu żylnego stają się coraz bardziej powszechnym problemem. Siedzący tryb życia i niewielka aktywność fizyczna sprawiają, że coraz więcej osób zgłasza się do lekarzy flebologów, którzy zajmują się właśnie leczeniem chorób naczyń. Najczęstszymi problemami z jakimi borykają się pacjenci są żylaki i niewydolność żylna.

Dr Łukasz Paluch oferuje kompleksową terapię układu naczyniowego. Zajmuje się leczeniem żył, tętnic oraz układu limfatycznego. Zapewnia pacjentom opiekę zarówno w ramach usuwania defektów estetycznych (pajączki) aż po operacje wewnątrz naczyniowe. Pacjenci korzystający z usług gabinetu otrzymują wsparcie na każdym etapie leczenia. Lekarz jest od wielu lat członkiem Polskiego Towarzystwa Flebologicznego. Ukończył WUM i obronił z wyróżnieniem pracę doktorską z dziedziny flebologii. Brał również udział w szkoleniach i stażach zagranicznych, między innymi w Niemczech i Portugalii.

Niewydolne żyły wymagają leczenia, ponieważ jego brak może skutkować przewlekłym stanem zapalnym i powstawania zgrubień i obrzęków na skórze. Szczególnie niebezpieczna w skutkach może byćzakrzepica żylna, której konsekwencją może być zatorowość płucna, która zagraża życiu. Ważne jest zatem, aby jak najszybciej udać się do specjalisty. Dzięki temu będzie można nie tylko uniknąć intensyfikacji problemu, ale także wdrożyć bezpieczne metody leczenia. W gabinecie dr. Palucha w Warszawie pacjenci mają do dyspozycji szeroki wachlarz metod, dzięki którym skutecznie można wyleczyć naczynia żylne nie rezygnując jednocześnie z normalnych aktywności. Dostępne jest między innymi zamykanie żył laserem, falami radiowymi, a także skleroterpią pianową i płynową. Dzięki tym metodom pacjenci już następnego dnia po zabiegu mogą wrócić do pracy. Przed wybraniem właściwego sposobu leczenia konieczna jest diagnostyka, która pozwoli ocenić problem i dopasować do niego odpowiednią terapię.

Oceń przychodnię
Jakość usług
Czas oczekiwania
Obsługa pacjenta
Opinie (0)
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Krioterapię można z powodzeniem stosować w przy...
Astma oskrzelowa jest przewlekłą chorobą zapaln...
Pajączki, czyli inaczej teleaniektazje lub venule...
Flebologia jest dynamicznie rozwijającą się dzi...
Medycyna estetyczna w dalszym ciągu staje się co...
Mastektomia przez wiele osób kojarzy się w...