Poradnia SPZOZ Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej dla Pracowników Wojska

Miejsce
w Rankingu:
7
Poradnia SPZOZ Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej dla Pracowników Wojska
Średnia Ocena
5/5
ILOŚĆ OCEN: 2

Opis przychodni

Poradnia znajduje się przy ulicy Andersa 16 w Warszawie. Rejestracja w niej odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 19:30. Świadczona jest w niej Podstawowa Opieka Zdrowotna, a także znajdują się w niej poradnie specjalistyczne- chirurgia ogólna, dermatologia, ginekologia, kardiologia, okulistyka i otolaryngologia. Poza tym wykonywane są w przychodni badania diagnostyczne takie jak EKG, USG, spirometria oraz badania okulistyczne. W gabinecie nr 2 można także pobrać próbki do badań laboratoryjnych wykonywanych od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 18:00. Przychodnia uczestniczy również w programach profilaktycznych, między innymi Profilaktyki raka szyjki macicy. Skierowany jest on do kobiet w wieku od 25 do 59 lat, które nie miały wykonywanej cytologii w ciągu ostatnich 3 lat. Ma on zmniejszyć umieralność kobiet na raka szyjki macicy. Zapisy na cytologię są realizowane od poniedziałku do piątku zarówno telefonicznie, jak i osobiście. Poza tym obok Poradni działa również Stomatologia, w której są realizowane usługi z zakresu Chirurgii Stomatologicznej, Ortodoncji, Protetyki i Stomatologii zachowawczej. Pracują w niej wykwalifikowani stomatolodzy, którzy świadczą profesjonalne usługi dla wszystkich pacjentów.
Oceń przychodnię
Jakość usług
Czas oczekiwania
Obsługa pacjenta
Opinie (2)
Tadeusz
Jestem kombatantem wojennym i zawsze wracam do tej przychodni. Wykryli u mnie stan przedzawałowy dzięki czemu, nie dostałem zawału jak pojechałem na badania po tym jak źle się czułem. Bardzo miła i fachowa obsługa. Rejestracja szybka i sprawna. Panie pielęgniarki w rejestracji bardzo wyrozumiałe i pomocne.
~Paweł
Bardzo dobrze zorganizowana przychodnia. Obsługa administracyjna kompetentna. Czysto, spokojnie, bez tłumu. Brak kolejek.
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Wawelska, 15B
Warszawa
tel: 225462000
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Grenadierów, 51/59
Warszawa
tel: 228711233
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Powstańców Śląskich, 17
Warszawa
tel: 226661774
Ocena: 5/5 (1 opinia)

Niegdyś modelowanie kształtu nosa kojarzyło si...
Kaniula to specjalna igła, którą stosuje ...
Niedawno znów zrobiło się głośno o boto...
Sukcesywnie z roku na rok jedną z niezwykle cieka...
Technologia HIFU jest innowacyjnym rozwiązaniem, ...
Botoks i kwas hialuronowy to pojęcia, z któ...