Przychodnia Kochanowskiego SPZZLO Warszawa-Żoliborz

Miejsce
w Rankingu:
76
Przychodnia Kochanowskiego SPZZLO Warszawa-Żoliborz
  • Jakość usług 4/5
  • Czas oczekiwania 3/5
  • Obsługa pacjenta 4/5

Opinie

Panie z rejestracji powinny już dawno być wyrzucone z pracy. Wręcz nienawidzą ludzi. Utrudniają dostęp do lekarzy. Działają na szkodę pacjenta...
~ona
jestem bardzo zadowolony z obslugi i personelu.
Filip
Uwielbiam kwas hialuronowy za jego 100-procentowe bezpieczeństwo.
Monika
U mnie pierwszym objawem żylaków były właśnie ciężkie nogi. Warto się badać w tym kierunku. Bardzo dobre jest USG żył.
Zofia
Serdeczne podziękowania dla dr Pawła Grzech i pielęgniarki - Pani Grażyny Walczak za profesjonalizm, życzliwość i zaangażowanie.
~Tatiana
Doskonały kontakt z personelem, szybka i fachowa pomoc, wzorowe podejście do pacjenta i rodziny ze strony wszystkich pracowników Hospicjum.
~mb
Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu kadry placówki. Bardzo polecam, CMP jest nowoczesną placówką, wizyta odbyła się bez zarzutu.
~Ola
Ostatnio spędziłam pod przychodnią (pacjenci są trzymani pod drzwiami na stojąco nawet gdy mają 90 lat i prawie wiszą na balkoniku) ponad godz...
~Anna
Polecam skorzystanie z usług dermatologicznych. W moim przypadku rzetelnie wzięli się do sprawdzenia przyczyn wystąpienia krostek. Dopasowali ...
~Kasia
Kochanowskiego, 19
Warszawa
tel: 22 633 06 14
Średnia Ocena
3.6/5
ILOŚĆ OCEN: 10
http://www.spzzlo.pl/4,12,nasze_przychodnie-kochanowskiego_19

Opis przychodni

Przychodnia znajduje się przy ulicy Kochanowskiego 19. Należy ona do Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Żoliborz. W placówce znajdują się poradnie takie jak Poradnia Medycyny Pracy, Poradnia POZ, Poradnia Ginekologiczno-Położnicza, Poradnia Otolaryngologiczna, Poradnia Okulistyczna, Poradni Stomatologiczna oraz Poradnia Rehabilitacji i Fizykoterapii dla dorosłych. Poza tym funkcjonuje w niej pracownia Diagnostyki Obrazowej USG, Punkt pobrań krwi, Pracownia Angiografii, Pracownia EKG, Pracownia Perymetrii Komputerowej. Oprócz lekarzy specjalistów z wielu dziedzin, jak i lekarzy rodzinnych czy medycyny pracy, w Przychodni Kochanowskiego pracują również wysoko wykwalifikowane pielęgniarki zabiegowe, które wykonują badania EKG, zastrzyki, pomiary ciśnienia, tętna i temperatury, szczepienia oraz zabiegi z zakresu pierwszej pomocy. Ośrodek zdrowia realizuje również wiele programów profilaktycznych. Z kolei w kwestii rehabilitacji przychodnia oferuje takie zabiegi jak jonofereza, salux, magnetronik, diadynamik, krioterapia, laseroterapia. Wykonywane są również w nim ćwiczenia ruchowe na sali gimnastycznej. W Poradni Medycyny Pracy przyjmują natomiast lekarze tacy jak okulista, laryngolog, ginekolog, chirurg-ortopeda, kardiolog, neurolog, dermatolog i stomatolog. Ich usługi wykonywane są prywatnie.
Oceń przychodnię
Jakość usług
Czas oczekiwania
Obsługa pacjenta
Opinie (12)
~Kasia

02.12.2022

Jedne wielkie chamstwo. Obsługa rejestracji do wymiany. Dzisiaj Pani z rejestracji odmówiła zapisu na wizytę domową Inwalidy I grupy. Zaleciła teleporadę. Pomimo zgłoszenia, że taka teleporada się odbyła o lekarz zalecił umówienie wizyty domowej.
Bezszczelność tej Pani, nie mieści się w głowie. Jak taki człowiek może pracować w takim miejscu, gdzie w większości korzystają z przychodni ludzie chorzy, którym trzeba okazać chociaż odrobinę współczucia, a nie chamstwa i bezszczelności.

W rezultacie moja prośba o umówienie wizyty domowej dla osoby z niepełnosprawnością, która nie może się poruszać samodzielnie, funkcjonuję tylko z aparatem tlenowym zakończyła się umówieniem kolejnej teleporady i rzuceniem słuchawką przez Panią z recepcji.

Adres IP: ***.***.**.27

~Kasia

02.12.2022

Jedne wielkie chamstwo. Obsługa rejestracji do wymiany. Dzisiaj Pani z rejestracji odmówiła zapisu na wizytę domową Inwalidy I grupy. Zaleciła teleporadę. Pomimo zgłoszenia, że taka teleporada się odbyła o lekarz zalecił umówienie wizyty domowej.
Bezszczelność tej Pani, nie mieści mi się w głowie. Jak taki człowiek może pracować w takim miejsce, gdzie w większości korzystają z przychodni ludzie chorzy, którym trzeba okazać chociaż odrobinę współczucia, a nie chamstwa i bezszczelności.

W rezultacie moja prośba o umówienie wizyty domowej dla osoby z niepełnosprawnością, która nie może się poruszać, funkcjonuję tylko z aparatem tlenowym zakończyła się umówieniem kolejnej teleporady i rzuceniem słuchawką przez Panią z recepcji.

Adres IP: ***.***.**.27

~Barbara

08.11.2022

Dr Dyduch

tragedia, już dawno powinna ustąpić miejsca młodym lekarzom.
Lekceważący stosunek do pacjenta, spóźnia się, umówiona wizyta oczywiście tele porada spóźniona ponad godzinę.
Coś z tym powinien zrobić kierownik przychodni.

Adres IP: **.**.**.21

~mami48interia.pl

16.09.2021

Ja byłam pierwszy raz u przemiłej doktór Laryngolog Agaty Wasilewskiej ,z wizyty byłam bardzo zadowolona ,polecam..Barbara B

Adres IP: **.***.***.139

~Asia

28.07.2021

Polecam masaże u pana Marcina Więckowskiego .

Adres IP: **.**.**.90

~Grażyna

23.03.2021

Tak żadnej gwiazdki nie powinno być

Adres IP: **.*.***.34

~Grażyna

23.03.2021

Dr Dyduch

tragedia, już dawno powinna ustąpić miejsca młodym lekarzom.
Lekceważacy stosunek do pacjenta, spóźnia się, umówiona wizyta oczywiście tele porada spóźniona ponad godzinę.
Coś z tym powinien zrobić kierownik przychodni.

Adres IP: **.*.***.34

~Zorza

19.09.2018

Nie polecam tej przychodni. Jestem tam zapisana od 2015 roku i nigdy jeszcze w chorobie nie dostałam się tam do lekarza. Lekarki są starszymi paniami, które gdzieś mają potrzebujących pacjentów. Zapisać się można na za tydzień. Czyli jak masz np. Jelitowke, musisz zacisnąć zęby i chodzić do pracy w pampersie i z siatką na wymiociny.
Lekarki spóźniają się i są opryskliwe.
W szczególności nie polecam pani doktor Sicińskiej-Kiełkiewicz. Pani doktor musisz udowodnić że sie źle czujesz mierząc temperature na miejscu. Bo pewnie jestes kłamcą, a złego samopoczucia nie da się zbadać zajrzeniem w gardło i osluchaniem.
Nikomu nie polceam i przestrzegam!

Adres IP: **.**.***.118

ada22

08.06.2018

az tak źle jest w przychodni "Przychodnia Kochanowskiego SPZZLO Warszawa-Żoliborz" ???

Adres IP: **.***.**.111

~Emma2000

07.06.2018

Dzisiejsza wizyta u dr Dyduch była moją drugą wizytą i ostatnią. Pierwsza wizyta odbyła się ponad rok temu(badania analityczne), poprosiłam o skierowanie gdyż parę lat temu miałam między innymi niedokrwistość i transfuzje krwi(minimum co rok do kontroli), dr niechętnie dała mi skierowanie, mimo że uzasadniłam swoją prośbę. To co dziś usłyszałam(brak mózgu, wykształcenia, kultury itp) i jak byłam potraktowana, przeszło wszelkie granice... Poprosiłam o receptę, badania analityczne(dostałam) oraz chciałam prosić o poradę neurologiczną/skierowanie (kilkuletni ból kręgosłupa, rwa kulszowa) na co usłyszałam,że czas mojej wizyty się już skończył i abym przyszła w innym terminie, dodam że osoba przede mną była w gabinecie 50min. Gdy zareagowałam, zostałam zaatakowana i obrażana. Dr kazała mi na przyszłość wypisać na kartce po co przyszłam i czego potrzebuje a ona wybierze najpilniejsze moje potrzeby... Czy tak zachowuje się lekarz?

Adres IP: ***.***.***.248

Mariusz

11.07.2017

Miałem nieszczęście dokonać wyboru tej przychodni medycyny pracy ! I tak po pierwsze lekarz spec laryngolog pan S.C pozostawił mnie oczekującego przed jego gabinetem w trakcie swoich godzin urzędowania, opuścił miejsce pracy i skierował się na wypoczynek do domu. Po drugie zaś trafiłem do lekarza medycyny pracy pani J.K która to będąc niezadowolona z bliżej mi nieznanego powodu , nie omieszkała odbić swojej frustracji na mojej osobie. Zażądała uzupełnienia dostarczenie kilku dokumentów od specjalistów których to w tej przychodni akurat brak ?! wskazując gdzie to powinienem wykonać owe badania. Badania wykonałem u innych lekarzy co zajęło około tygodnia. Kolejna wizyta u pani doktor to istny koszmar atmosfera jak w trupiarni lekarz przeglądała dokumentację tyle razy przekładając z miejsca na miejsce iż zapewne treść zna na pamięć , zapytałem czemu tak jest ,usłyszałem iż mogłem badania wykonać w innym miejscu skoro nie podoba mi się. Niech pacjent odpowiada na zadane pytanie a nie usiłuje polemizować. Zatem posiedzieliśmy w milczeniu kolejne 15 minut. Złożyłem podpis pod owymi badaniami iż się odbyły. W rejestracji zainkasowano za badania 350,00 zł . Znów złożyłem podpis po czym otrzymałem dokumenty ze wskazaniem kolejnych badań za dwa lata.
Dodam tylko jeszcze iż o tym fakcie dowiedziałem się dopiero po uregulowaniu należności otrzymawszy orzeczenie lekarskie do ręki – nie polecam tego miejsca bardzo nieprofesjonalne podejście do pacjenta. Lekarz miał ocenić stan mojego zdrowia! a nie czy jestem miłym osobnikiem.

Adres IP: **.***.***.163

Mariusz

11.07.2017

Miałem nieszczęście dokonać wyboru tej przychodni medycyny pracy ! I tak po pierwsze lekarz spec laryngolog pan S.C pozostawił mnie oczekującego przed jego gabinetem w trakcie swoich godzin urzędowania, opuścił miejsce pracy i skierował się na wypoczynek do domu. Po drugie zaś trafiłem do lekarza medycyny pracy pani J.K która to będąc niezadowolona z bliżej mi nieznanego powodu , nie omieszkała odbić swojej frustracji na mojej osobie. Zażądała uzupełnienia dostarczenie kilku dokumentów od specjalistów których to w tej przychodni akurat brak ?! wskazując gdzie to powinienem wykonać owe badania. Badania wykonałem u innych lekarzy co zajęło około tygodnia. Kolejna wizyta u pani doktor to istny koszmar atmosfera jak w trupiarni lekarz przeglądała dokumentację tyle razy przekładając z miejsca na miejsce iż zapewne treść zna na pamięć , zapytałem czemu tak jest ,usłyszałem iż mogłem badania wykonać w innym miejscu skoro nie podoba mi się. Niech pacjent odpowiada na zadane pytanie a nie usiłuje polemizować. Zatem posiedzieliśmy w milczeniu kolejne 15 minut. Złożyłem podpis pod owymi badaniami iż się odbyły. W rejestracji zainkasowano za badania 350,00 zł . Znów złożyłem podpis po czym otrzymałem dokumenty ze wskazaniem kolejnych badań za dwa lata.
Dodam tylko jeszcze iż o tym fakcie dowiedziałem się dopiero po uregulowaniu należności otrzymawszy orzeczenie lekarskie do ręki – nie polecam tego miejsca bardzo nieprofesjonalne podejście do pacjenta. Lekarz miał ocenić stan mojego zdrowia! a nie czy jestem miłym osobnikiem.

Adres IP: **.***.***.163

Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

SZPZ Lecznictwa Otwartego Warszawa-Mokotów: Przychodnia Lekarska
Madalińskiego, 13, Warszawa
Oceń przychodnię
jako pierwszy
Przychodnia Lekarska przy ulicy Chełmskiej 13
Chełmska, 13/17, Warszawa
Oceń przychodnię
jako pierwszy
Przychodnia rejonowo-specjalistyczna SZPZLO Warszawa-Ochota
Skarżyńskiego, 1, Warszawa
Oceń przychodnię
jako pierwszy
Przychodnia Przyszpitalna SPZOZ Solec
Solec, 99, Warszawa
Oceń przychodnię
jako pierwszy
Centralna Wojskowa Przychodnia Lekarska CePeLek
Koszykowa, 78, Warszawa
Oceń przychodnię
jako pierwszy
Przychodnia Zacisze NZOZ Centrum Medyczne MEDICERS
Tużycka, 31, Warszawa
3/5 (2 opinie)
Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna i Centrum Zdrowia Psychicznego
Skarżyńskiego, 1, Warszawa
Oceń przychodnię
jako pierwszy
AktywnaKLINIKA
al. Jana Pawła II 82, 00-175 Śródmieście
5/5 (6 opinii)
Przychodnia Elbląska SPZZLO Warszawa-Żoliborz
Elbląska, 35, Warszawa
2.33/5 (3 opinie)
Przychodnia Rodzinna Starówka Filia Nr 1 Obozowa
Obozowa, 63/65, Warszawa
5/5 (1 opinia)

Artykuły

Afty a brak witamin i minerałów – czy jest związek?
Afty, znane również jako aftozy, są bolesnymi o...
Rola hormonów w rozwoju nowotworów
Hormony mają ogromne znaczenie w regulacji proces...
Stomatologia dziecięca - aspekty leczenia najmłodszych pacjentów
Specjalizacja stomatologiczna, która zajmuje się...
Rola psychologicznego wsparcia w walce z chorobą nowotworową
Choroba nowotworowa to nie tylko wyzwanie zdrowotn...
Czym jest onkologia?
Onkologia to nauka, która podejmuje temat schorze...