Zobacz również

Przychodnia Lekarska przy ul. Jadźwingów 9

Miejsce
w Rankingu:
80
Przychodnia Lekarska przy ul. Jadźwingów 9
  • Jakość usług 2/5
  • Czas oczekiwania 2/5
  • Obsługa pacjenta 2/5
Średnia Ocena
2.03/5
ILOŚĆ OCEN: 29

Opis przychodni

Przychodnia Lekarska jest jedną z placówek działających w ramach Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Mokotów. To ośrodek, w którym można skorzystać z podstawowej opieki zdrowotnej dla dorosłych, jak i dla dzieci. Poza tym znajduje się w niej poradnia chirurgii ogólnej, poradnia dermatologiczna, poradnia diabetologiczna, poradnia ginekologiczno-położnicza, poradnia kardiologiczna, poradnia neurologiczna, poradnia rehabilitacyjna, poradnia okulistyczna, poradnia otolaryngologiczna, a także pracownia EKG, pracownia fizykoterapii, pracownia echa serca, pracownika kinezyterapii, pracownia USG oraz gabinet masażu. W przychodni Lekarskiej na Jadźwingów można więc skorzystać nie tylko z wizyt u lekarzy rodzinnych, ale również u specjalistów z wielu dziedzin medycyny. Wykonywane są w niej różne badania diagnostyczne, a także zabiegi rehabilitacji i fizjoterapii. Na stronie SZPZLO Warszawa-Mokotów jest dostępny harmonogram lekarzy przyjmujących w przychodni, a także inne informacje na temat ośrodka i innych placówek Zespołu. Możliwe jest również zamówienie do domu wizyty lekarza lub pielęgniarki.
Oceń przychodnię
Jakość usług
Czas oczekiwania
Obsługa pacjenta
Opinie (31)
~Paweł
Nareszcie przychodnia zaczyna funkcjonować tak jak powinna.
Jestem pacjentem od wielu lat i dawno nie bylem tak milo przyjęty.
Nie mogłem umówić się do lekarza przez telefon ale w przychodni pani z recepcji zapisała mnie do lekarza.
Dostałem leki,
ktore mi szybko pomogły i poczułem się lepiej.
Pan doktor skierował mnie na badanie krwi i do innego lekarza na dalsze leczenie.
Polecam
~CZłowiek
Najgorsza obsługa w rejestracji u specjalistów z jaką się dotąd spotkałam , Rozumiem , .że system jest nieudolny , ale niestety chamskie i bezczelne odzywki i złe traktowanie przede wszystkim spokojnych i cichutkich staruszków , i wyśmiewanie się z nich to już szczyt wszystkiego .Najwyrażniej PANI KIEROWNIK tu sobie nie radzi z personelem .WSTYD , RADZĘ OMIJAĆ Z DALEKA .
~Ewa
Ma zupełnie inne odczucie i doświadczenie.
Przyszłam ostatnio w sprawie sąsiadki, która się leczy na Jadźwingów. Bardzo się, źle czuła, wymiotowała od dwóch dni. Nie było już miejsc ale pani z rejestracji była bardzo uprzejma, wysłuchała z czym przyszłam, zadzwoniła do lekarza i poprosiła, żeby zadzwonił do mojej sąsiadki.. Miała rozmowę z lekarzem a na następny dzień lekarz przyszedł do niej do domu.
Ale też była świadkiem w tym samym czasie tego dnia jak pacjent krzyczał na rejestratorkę, że nie chce go zapisać do lekarza. Że potrzebne mu jest tylko skierowanie. Aż nie chcę cytować tego pana.
~XYZ
Panie w rejestracji niezadowolone z faktu, że ktoś czegoś od nich chce i dają to pacjentowi odczuć.
Pan chirurg H. tak samo pomocny i uprzejmy jak panie w rejestracji. Jednym słowem koszmarne wrażenia.
~Wika
Straszna przychodnia. Ocena poniżej jakiejkolwiek skali. Omijajcie to miejsce.
~Marika
Kiepsko tam to wszystko funkcjonuje. Naprawdę źle.
~Www
Długie terminy oczekiwania, braki kadrowe i straszne rejestratorki. Nie radzę korzystać z ich usług.
~Wojtek
Żałuję, że tam zapisałem swoje dziecko. Lekarka w formie teleporady zdiagnozowała u dziecka COVID i skierowała do szpitala zakaźnego. A okazało się, że dziecko gorączkuje przez ząbkowanie. Kuriozum po prostu. Szkoda, że zamiast leczyć to zrażają do siebie pacjentów…
~Kamil
Fatalna przychodnia.
~Marta
Niestety co to jest przysięga Hipokratesa to tam nikt chyba nie pamięta. Przykre, że my
Podatnicy za to płacimy.
~Ela
Nie polecam!
~Karolina
Odradzam wizyty tam. Ostatnie co można tam otrzymać to pomoc.
~Maty
Głęboka komuna. Chyba się coś temu personelowi pomyliło. Po prostu koszmar. Jak można tak traktować pacjentów… ktoś powinien wreszcie zrobić tam porządek. To co tam się dzieje to jakaś groza.
~Michalina
Niestety nie moge dodac pozytywnej opini. Po pierwsze lekarze w ogole nie dbają o pacjenta, pediatrzy opryskliwi i niezbyt mili, bez żadnego podejścia do małego człowieka, pielęgniarki jeszcze gorsze, zwłaszcza jedna...Tak arogancka, że już dawno ktoś powinien na nią donieść i powinni ją zwolnić. Bardzo odradzam wizyty tam.
~Mm
Wszystko na minus. Nie polecam!
~Franciszek
Najgorsza przychodnia w Warszawie. Nie zasługuje nawet na jedną gwiazdkę. Pracuje tam grono emerytów nastawionych tylko na pieniądze. Lekarze z zawodu a nie z powołania. Pielęgniarki obcesowe, niedelikatne i bez niezbędnej wiedzy, a panie rejestratorki to już jest w ogóle masakra. Wiecznie skwaszone i zajęte wszystkim prócz pacjentów. Wypisuję się z tej przychodni.
~Ja
Generalnie beznadziejna przychodnia.
~Marek
Rejestracja praktycznie nie pracuje. Do POZ dla dzieci nie można się dodzwonić. A jeżeli jakimś cudem to się uda to i tak nie ma numerków. Wiecznie niezorientowane panie pielęgniarki. Zapisują na bilanse, a na miejscu u lekarza okazuje się, ze z powodu COVID bilanse są zawieszone. Niezgodnie zresztą z prawem. Wszystko na minus. Brak kadry, a tym którzy ram pracują brakuje kompetencji.
~Gość
Koszmarna przychodnia. Trudno znaleźć jakikolwiek plus.
~Zdegustowany
Że totalna masakra to mało powiedziane… Pielęgniarki czują się jak na swoim prywatnym folwarku, gdzie mogą rozkazywać pacjentom kiedy mają przyjść i dowolnie zmieniać terminy wizyt. Do tego stopnia, że można usłyszeć, że skoro się jest na urlopie macierzyńskim to przecież można przyjść w dowolnym terminie, bo matka nie ma nic do roboty. Oczywiście każdy tylko czeka na zawołanie pań i władczyń. Poziom obsługi skandaliczny… Głęboki PRL. Dla lekarzy liczy się wyłączenie czy dostaną kasę za usługę, a nie dobro pacjenta, zwłaszcza w przypadku dzieci. Kasjerzy nie lekarze… ludzkich odruchów brak. Dodatkowo złośliwe komentarze na każdy temat. Brak rzetelnej informacji o stanie zdrowia, jedynie zdawkowe informacje na wyraźne żądanie. Nie ma po co tam w ogóle się zapisywać.
~Pacjent
Najgorsza przychodnia na jaką można trafić, zwłaszcza poradnia pediatryczna. Wszystko z wielką łaską, mylą terminy, gubią wyniki, umawiają do nieobecnych lekarzy. Tragedia i porażka. Radzę omijać szerokim łukiem.
~ja
Należy poprawić system elektroniczny na bardziej intuicyjny.
~Andzia73
Totalna masakra,ciężko dostać się do lekarza,dobrze,że przynajmniej lekarka trafila mi się konkretna i dokładna.Dodzwonić wg się nie można,panie w rejestracji nie przyjemne/szkoda młodej,by uczyła się takiego traktowania pacjenta/.
~ona
Panie z rejestracji powinny już dawno być wyrzucone z pracy. Wręcz nienawidzą ludzi. Utrudniają dostęp do lekarzy. Działają na szkodę pacjenta. Natomiast lekarze wspaniali. Dziękuję za udzieloną skutecznie pomoc.
~Tony
To chyba najgorsza przychodnia na Mokotowie.
Fatalna praca Rejestracji. Te Panie robią wielką łaskę, że pracują.
Bez żenady okazują pacjentom kto tu rządzi.
Bartek
Wszystko na plus.
Lidka
Placówka godna polecenia.
~Pacjentka
Fatalna praca przychodni. Czas tam zatrzymał się w latach 70.Obsług w rejestracji bardzo zła. Powolna .Komentuje że jest w kolejce dużo ludzi.
Szanowne Panie Wy też będziecie kiedyś starsze i schorowane
Kierownik Przychodni powinien wysłać te Panie na szkolenie .Nie lubię tam chodzić i cokolwiek załatwiać.
~Tomasz
Przychodnia dla dzieci to jakaś pomyłka. Rejestracja co pracuje za karę i lekarze co najwyżej do wypisania recept! Czas zatrzymał się tam i komuna trwa nadal!
Gruby
Rejestracja pracuje na jedynke. Niezadowolone twarze. Panie nie sa pomocne. Bardzo nie mile! Nie potrafia doslownie nic oprocz udawania ze nie widza petenta.
Gruby
Rejestracja pracuje na jedynke. Niezadowolone twarze. Panie nie sa pomocne. Bardzo nie mile! Nie potrafia doslownie nic oprocz udawania ze nie widza petenta.
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Solec, 99
Warszawa
tel: 22 625 01 28
Oceń przychodnię
jako pierwszy
Andersa, 37
Warszawa
tel: 22 831 35 52
Oceń przychodnię
jako pierwszy
Szajnochy, 8
Warszawa
tel: 22 833 14 70
Oceń przychodnię
jako pierwszy
Skarżyńskiego, 1
Warszawa
tel: 22 823 06 56
Oceń przychodnię
jako pierwszy
Łojewska, 6
Warszawa
tel: 22 518 26 66
Ocena: 3.67/5 (6 opinii)

Zastanówmy się czy jesień życia musi upływać...
Miliony kobiet na świecie zmagają się z celluli...
Lekarz flebolog to osoba, która zajmuje si...
Stres i zmęczenie to czynniki które negatywnie w...
Pajączki, czyli inaczej teleaniektazje lub venule...