Przychodnia Lekarska przy ul. Jadźwingów 9

Miejsce
w Rankingu:
83
Przychodnia Lekarska przy ul. Jadźwingów 9
  • Jakość usług 3/5
  • Czas oczekiwania 3/5
  • Obsługa pacjenta 3/5

Opinie

Polecam ST. VINCENT MEDICAL CENTER. Korzystamy z ich usług podczas choroby mojej mamy. Bardzo dobra opieka.
Natalia
Bardzo dobra kadra lekarzy. Placówka godna polecenia.
Ilona
Zdecydowanie polecam zabieg depilacji laserowej w tej klinice!
Bardzo miła i sympatyczna obsługa w bardzo fajny sposób rozwijali wszyst...
Marzena.W.
Wiele kobiet zmaga się z żylakami.
Monika
Nikt z personelu nie zwraca uwagi na zasłanianie nosa i ust w poczekalni. przez osoby oczekujące. Prawie 1 godzina opóźnienia do dostania się ...
~Zwykła pacjentka
Profesjonalny personel w przychodni, zawsze wystawiano właściwą diagnozę i właściwe leki na leczenie. Ja jestem zadowolona.
~Mariola
Medicenter jest dla mnie numerem jeden. Polecam!!!
Agnieszka
Robiłam USG żył ostatnio bo żylaki u nas w rodzinie towarzyszą od paru pokoleń ale na szczęście nic nie wyszło.
Gosia
By łam dziś w przychodni. Od 3 dni mam gorączkę - 39 stopni. Zbijałam paracetamolem, dawką 1000 mg, ale udawało się tylko do 38. Dziś gorączka...
Odesłana
A ja korzystam od wielu lat i jestem zadowolony. Kolejki zdarzają się wszędzie. Tam pracują ludzie na maszyny więc my pacjenci również powinni...
Wieloletni pacjent
Jadżwingów, 9
Warszawa
tel: 22 843 49 59
Średnia Ocena
2.31/5
ILOŚĆ OCEN: 32
http://www.zozmokotow.pl/index.php/placowki/rehabilitacja-jadzwingow

Opis przychodni

Przychodnia Lekarska jest jedną z placówek działających w ramach Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Mokotów. To ośrodek, w którym można skorzystać z podstawowej opieki zdrowotnej dla dorosłych, jak i dla dzieci. Poza tym znajduje się w niej poradnia chirurgii ogólnej, poradnia dermatologiczna, poradnia diabetologiczna, poradnia ginekologiczno-położnicza, poradnia kardiologiczna, poradnia neurologiczna, poradnia rehabilitacyjna, poradnia okulistyczna, poradnia otolaryngologiczna, a także pracownia EKG, pracownia fizykoterapii, pracownia echa serca, pracownika kinezyterapii, pracownia USG oraz gabinet masażu. W przychodni Lekarskiej na Jadźwingów można więc skorzystać nie tylko z wizyt u lekarzy rodzinnych, ale również u specjalistów z wielu dziedzin medycyny. Wykonywane są w niej różne badania diagnostyczne, a także zabiegi rehabilitacji i fizjoterapii. Na stronie SZPZLO Warszawa-Mokotów jest dostępny harmonogram lekarzy przyjmujących w przychodni, a także inne informacje na temat ośrodka i innych placówek Zespołu. Możliwe jest również zamówienie do domu wizyty lekarza lub pielęgniarki.
Oceń przychodnię
Jakość usług
Czas oczekiwania
Obsługa pacjenta
Opinie (34)
~Hum7777

07.01.2024

Pani doktor Kasprowicz..., nie spotkałam w moim dość długim życiu tak wspaniałego lekarza. Moja wizyta trwała godzinę(sic!). Bardzo polecam.

Adres IP: ***.***.***.176

~niezadowolona

01.03.2023

Przychodnia dla dzieci jakby w ogóle nie funkcjonowała. rano do wydania tylko kilka numerków a kolejka 30 osób. na infolinię rano nie można się dodzwonić a popołudniu PAN jeszcze bezczelnie mówi ze jak chcę numerek do lekarz to powinnam rano zadzwonić. A jak już dostanę się na wizytę do lekarza pierwszego kontaktu to mam wrażenie jakby mi łaskę robił że mnie i dziecko w ogóle ogląda. Porażka na całego. A pani kierownik rozkłada ręce bo ma mało lekarzy ale przecież to nie moja wina, że brak jest pracowników których szuka od roku bezskutecznie. I zdecydowaną prawdą jest że wszyscy mają niezadowolone twarze a ich grymas się pogłębia widząc pacjenta.

Adres IP: ***.***.***.148

~Benek

13.01.2023

Pani w rejestracji beznadziejna opryskliwa dawny PRL

Adres IP: **.**.***.250

~Paweł

28.04.2022

Nareszcie przychodnia zaczyna funkcjonować tak jak powinna.
Jestem pacjentem od wielu lat i dawno nie bylem tak milo przyjęty.
Nie mogłem umówić się do lekarza przez telefon ale w przychodni pani z recepcji zapisała mnie do lekarza.
Dostałem leki,
ktore mi szybko pomogły i poczułem się lepiej.
Pan doktor skierował mnie na badanie krwi i do innego lekarza na dalsze leczenie.
Polecam

Adres IP: *.***.***.128

~CZłowiek

28.04.2022

Najgorsza obsługa w rejestracji u specjalistów z jaką się dotąd spotkałam , Rozumiem , .że system jest nieudolny , ale niestety chamskie i bezczelne odzywki i złe traktowanie przede wszystkim spokojnych i cichutkich staruszków , i wyśmiewanie się z nich to już szczyt wszystkiego .Najwyrażniej PANI KIEROWNIK tu sobie nie radzi z personelem .WSTYD , RADZĘ OMIJAĆ Z DALEKA .

Adres IP: **.**.**.65

~Ewa

22.02.2022

Ma zupełnie inne odczucie i doświadczenie.
Przyszłam ostatnio w sprawie sąsiadki, która się leczy na Jadźwingów. Bardzo się, źle czuła, wymiotowała od dwóch dni. Nie było już miejsc ale pani z rejestracji była bardzo uprzejma, wysłuchała z czym przyszłam, zadzwoniła do lekarza i poprosiła, żeby zadzwonił do mojej sąsiadki.. Miała rozmowę z lekarzem a na następny dzień lekarz przyszedł do niej do domu.
Ale też była świadkiem w tym samym czasie tego dnia jak pacjent krzyczał na rejestratorkę, że nie chce go zapisać do lekarza. Że potrzebne mu jest tylko skierowanie. Aż nie chcę cytować tego pana.

Adres IP: ***.**.***.98

~XYZ

30.12.2021

Panie w rejestracji niezadowolone z faktu, że ktoś czegoś od nich chce i dają to pacjentowi odczuć.
Pan chirurg H. tak samo pomocny i uprzejmy jak panie w rejestracji. Jednym słowem koszmarne wrażenia.

Adres IP: **.***.**.253

~Wika

23.09.2021

Straszna przychodnia. Ocena poniżej jakiejkolwiek skali. Omijajcie to miejsce.

Adres IP: **.***.***.173

~Marika

13.09.2021

Kiepsko tam to wszystko funkcjonuje. Naprawdę źle.

Adres IP: **.***.***.24

~Www

12.09.2021

Długie terminy oczekiwania, braki kadrowe i straszne rejestratorki. Nie radzę korzystać z ich usług.

Adres IP: **.***.***.205

~Wojtek

12.09.2021

Żałuję, że tam zapisałem swoje dziecko. Lekarka w formie teleporady zdiagnozowała u dziecka COVID i skierowała do szpitala zakaźnego. A okazało się, że dziecko gorączkuje przez ząbkowanie. Kuriozum po prostu. Szkoda, że zamiast leczyć to zrażają do siebie pacjentów…

Adres IP: **.***.***.205

~Kamil

12.09.2021

Fatalna przychodnia.

Adres IP: **.***.***.205

~Marta

12.09.2021

Niestety co to jest przysięga Hipokratesa to tam nikt chyba nie pamięta. Przykre, że my
Podatnicy za to płacimy.

Adres IP: **.***.***.205

~Ela

12.09.2021

Nie polecam!

Adres IP: **.***.***.205

~Karolina

11.09.2021

Odradzam wizyty tam. Ostatnie co można tam otrzymać to pomoc.

Adres IP: **.***.***.31

~Maty

11.09.2021

Głęboka komuna. Chyba się coś temu personelowi pomyliło. Po prostu koszmar. Jak można tak traktować pacjentów… ktoś powinien wreszcie zrobić tam porządek. To co tam się dzieje to jakaś groza.

Adres IP: **.***.***.31

~Michalina

11.09.2021

Niestety nie moge dodac pozytywnej opini. Po pierwsze lekarze w ogole nie dbają o pacjenta, pediatrzy opryskliwi i niezbyt mili, bez żadnego podejścia do małego człowieka, pielęgniarki jeszcze gorsze, zwłaszcza jedna...Tak arogancka, że już dawno ktoś powinien na nią donieść i powinni ją zwolnić. Bardzo odradzam wizyty tam.

Adres IP: **.***.***.31

~Mm

11.09.2021

Wszystko na minus. Nie polecam!

Adres IP: **.***.***.31

~Franciszek

11.09.2021

Najgorsza przychodnia w Warszawie. Nie zasługuje nawet na jedną gwiazdkę. Pracuje tam grono emerytów nastawionych tylko na pieniądze. Lekarze z zawodu a nie z powołania. Pielęgniarki obcesowe, niedelikatne i bez niezbędnej wiedzy, a panie rejestratorki to już jest w ogóle masakra. Wiecznie skwaszone i zajęte wszystkim prócz pacjentów. Wypisuję się z tej przychodni.

Adres IP: **.***.***.31

~Ja

10.09.2021

Generalnie beznadziejna przychodnia.

Adres IP: **.***.***.244

~Marek

10.09.2021

Rejestracja praktycznie nie pracuje. Do POZ dla dzieci nie można się dodzwonić. A jeżeli jakimś cudem to się uda to i tak nie ma numerków. Wiecznie niezorientowane panie pielęgniarki. Zapisują na bilanse, a na miejscu u lekarza okazuje się, ze z powodu COVID bilanse są zawieszone. Niezgodnie zresztą z prawem. Wszystko na minus. Brak kadry, a tym którzy ram pracują brakuje kompetencji.

Adres IP: **.***.***.244

~Gość

10.09.2021

Koszmarna przychodnia. Trudno znaleźć jakikolwiek plus.

Adres IP: **.***.***.244

~Zdegustowany

10.09.2021

Że totalna masakra to mało powiedziane… Pielęgniarki czują się jak na swoim prywatnym folwarku, gdzie mogą rozkazywać pacjentom kiedy mają przyjść i dowolnie zmieniać terminy wizyt. Do tego stopnia, że można usłyszeć, że skoro się jest na urlopie macierzyńskim to przecież można przyjść w dowolnym terminie, bo matka nie ma nic do roboty. Oczywiście każdy tylko czeka na zawołanie pań i władczyń. Poziom obsługi skandaliczny… Głęboki PRL. Dla lekarzy liczy się wyłączenie czy dostaną kasę za usługę, a nie dobro pacjenta, zwłaszcza w przypadku dzieci. Kasjerzy nie lekarze… ludzkich odruchów brak. Dodatkowo złośliwe komentarze na każdy temat. Brak rzetelnej informacji o stanie zdrowia, jedynie zdawkowe informacje na wyraźne żądanie. Nie ma po co tam w ogóle się zapisywać.

Adres IP: **.***.***.244

~Pacjent

10.09.2021

Najgorsza przychodnia na jaką można trafić, zwłaszcza poradnia pediatryczna. Wszystko z wielką łaską, mylą terminy, gubią wyniki, umawiają do nieobecnych lekarzy. Tragedia i porażka. Radzę omijać szerokim łukiem.

Adres IP: **.***.***.31

~ja

15.05.2021

Należy poprawić system elektroniczny na bardziej intuicyjny.

Adres IP: **.***.***.133

~Andzia73

30.03.2021

Totalna masakra,ciężko dostać się do lekarza,dobrze,że przynajmniej lekarka trafila mi się konkretna i dokładna.Dodzwonić wg się nie można,panie w rejestracji nie przyjemne/szkoda młodej,by uczyła się takiego traktowania pacjenta/.

Adres IP: ***.***.***.218

~ona

27.10.2020

Panie z rejestracji powinny już dawno być wyrzucone z pracy. Wręcz nienawidzą ludzi. Utrudniają dostęp do lekarzy. Działają na szkodę pacjenta. Natomiast lekarze wspaniali. Dziękuję za udzieloną skutecznie pomoc.

Adres IP: *.***.***.215

~Tony

15.10.2020

To chyba najgorsza przychodnia na Mokotowie.
Fatalna praca Rejestracji. Te Panie robią wielką łaskę, że pracują.
Bez żenady okazują pacjentom kto tu rządzi.

Adres IP: **.**.***.100

Bartek

06.10.2020

Wszystko na plus.

Adres IP: ***.***.**.60

Lidka

06.10.2020

Placówka godna polecenia.

Adres IP: ***.***.**.60

~Pacjentka

17.06.2019

Fatalna praca przychodni. Czas tam zatrzymał się w latach 70.Obsług w rejestracji bardzo zła. Powolna .Komentuje że jest w kolejce dużo ludzi.
Szanowne Panie Wy też będziecie kiedyś starsze i schorowane
Kierownik Przychodni powinien wysłać te Panie na szkolenie .Nie lubię tam chodzić i cokolwiek załatwiać.

Adres IP: **.***.***.82

~Tomasz

20.11.2018

Przychodnia dla dzieci to jakaś pomyłka. Rejestracja co pracuje za karę i lekarze co najwyżej do wypisania recept! Czas zatrzymał się tam i komuna trwa nadal!

Adres IP: **.***.**.98

Gruby

25.01.2018

Rejestracja pracuje na jedynke. Niezadowolone twarze. Panie nie sa pomocne. Bardzo nie mile! Nie potrafia doslownie nic oprocz udawania ze nie widza petenta.

Adres IP: **.*.**.97

Gruby

25.01.2018

Rejestracja pracuje na jedynke. Niezadowolone twarze. Panie nie sa pomocne. Bardzo nie mile! Nie potrafia doslownie nic oprocz udawania ze nie widza petenta.

Adres IP: **.*.**.97

Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna SZPZLO Warszawa-Targówek
Rembielińska, 8, Warszawa
1/5 (1 opinia)
ul. Gwiaździsta 69 C lok. 1, 01-651 Bielany
Oceń przychodnię
jako pierwszy
Przychodnia SZPZLO Warszawa Bemowo-Włochy
Powstańców Śląskich, 19, Warszawa (Bemowo)
2.33/5 (3 opinie)
Przychodnia Specjalistyczna dla Kombatantów SZPZLO Warszawa-Mokotów
Litewska, 11/13, Warszawa
Oceń przychodnię
jako pierwszy
Przychodnia Klaudyny SPZZLO Warszawa-Żoliborz
Klaudyny, 32, Warszawa
5/5 (1 opinia)
Przychodnia Wrzeciono SPZZLO Warszawa-Żoliborz
Wrzeciono, 10C, Warszawa
1/5 (1 opinia)
Przychodnia Lekarska przy ulicy Chełmskiej 13
Chełmska, 13/17, Warszawa
Oceń przychodnię
jako pierwszy
Przychodnia Kochanowskiego SPZZLO Warszawa-Żoliborz
Kochanowskiego, 19, Warszawa
3.6/5 (10 opinii)
SPL dla Pracowników Wojska Samodzielny Publiczny ZOZ w Warszawie
Nowowiejska, 31, Warszawa
4/5 (2 opinie)
Przychodnia Elbląska SPZZLO Warszawa-Żoliborz
Elbląska, 35, Warszawa
2.33/5 (3 opinie)

Artykuły

Metody diagnostyki nowotworów: Od badania palpacyjnego do zaawansowanych technologii obrazowania
W dzisiejszych czasach diagnoza nowotworu stanowi ...
Jak powinna być właściwa higiena aparatów ortodontycznych?
Prawidłowa higiena aparatów ortodontycznych pozw...
Rak macicy - przyczyny, objawy, metody leczenia
Rak macicy to jedno z najczęstszych nowotworów z...
Czym są żylaki?
Żylaki to poszerzone żyły powierzchowne, które...
Przełamywanie mitów o atopowym zapaleniu skóry - przewodnik po rzeczywistości medycznej
Atopowe zapalenie skóry, nazywane także AZ...