Zobacz również

Onkomedica - Centrum Onkologii Warszawa

Miejsce
w Rankingu:
17
Onkomedica - Centrum Onkologii Warszawa
Arkuszowa 73
01-934 Bielany
tel: +48503913935 https://www.onkomedica.pl/
Średnia Ocena
5/5
ILOŚĆ OCEN: 3

Opis przychodni

W Warszawskim centrum terapii nowotworów istnieje możliwość umówienia wizyty do lekarzy specjalistów, którzy pracują w najlepszych klinikach onkologii znajdujących się na terenie województwa mazowieckiego i pobliskich okolic. Lekarze specjaliści oferują również możliwość rozpoznania oraz rozpoczęcia terapii w klinikach, w których pracują na co dzień. Karda specjalistów w klinice została utworzona ze wyjątkową skrupulatnością, tak aby, każdy pacjent uzyskał tutaj kompleksowe wsparcie w przypadku zdiagnozowania choroby onkologicznej. Pacjenci w klinice mogą skorzystać z pomocy lekarzy ukierunkowanych w wielu sferach onkologii. Lekarze dokładają wszelkich starań, aby zagwarantować chorym poczucie bezpieczeństwa.

Specjaliści zatrudnieni w Onkomedica Centrum Terapii Nowotworów gwarantują pacjentom z rozpoznaniem choroby nowotworowej opiekę na najwyższym poziomie, którą wszyscy pacjenci otrzymają w każdym momencie. W placówce istnieje wariant wykonania diagnostyki podejrzanych zmian oraz ich leczenia za pomocą tradycyjnych lub nowoczesnych metod. Onkomedica Centrum Terapii Nowotworów świadczy również dla osób zmagających się z chorobą nowotworową oraz dla ich bliskich, wsparcie w postaci dietetyka i psychologa, jak również badania profilaktyczne i leczenie zachowawcze

Onkomedica Centrum Terapii Nowotworów to instytucja, która powstała w Warszawie, aby udzielić chorym z podejrzeniem choroby onkologicznej lub ze zdiagnozowanym nowotworem wszechstronnej opieki. W centrum zatrudniony jest zespół wyszkolonych i uprawnionych lekarzy wraz z personelem medycznym, którego zasadniczą misją jest troska o bezpieczeństwo oraz komfort pacjenta, dla którego konsultacja onkologiczna może być stresującym epizodem, w którym potrzebne jest wsparcie i ludzka empatia. W Onkomedica profesjonalna kadra specjalistów stawia na zaufanie ze strony chorego, przez co bardzo szybko można wydać opinię i zacząć leczenie. Badania profilaktyczne są bardzo ważne, dlatego że jeżeli choroba nowotworowa zostanie wykryta we wczesnym stadium, jest duża szansa na jej skuteczne wyleczenie.

Oceń przychodnię
Jakość usług
Czas oczekiwania
Obsługa pacjenta
Opinie (3)
Renata8
Potrzebuję konsultacji onkologicznej. Czy ktoś mógłby polecić dobrego specjalistę w Warszawie? Z góry dziękuję
Wiola1979
Przyjazne dla pacjenta miejsce, nie wszędzie tak bywa....
Dominika
Bardzo dobrzy specjaliści onkolodzy pracujący w klinice. Polecam.
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Ciszewskiego, 15
Warszawa
tel: 22 737 50 50
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Jurija Gagarina, 26/U5
Warszawa
tel: 22 841 06 79
Ocena: 5/5 (12 opinii)
M. Niedzielskiego Żywiciela, 2B/101
Warszawa
tel: 22 633 83 32
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Warszawska 55
05-092
tel: 22 737 50 50
Ocena: 5/5 (7 opinii)
Ul Wołoska 88
02-507 Mokotów
tel: 22 646 86 08
Ocena: 3.64/5 (14 opinii)
Chmielna, 14
Warszawa
tel: 22 737 50 50
Ocena: 5/5 (1 opinia)

Astma oskrzelowa jest przewlekłą chorobą zapaln...
Każdy pacjent ma do dyspozycji wiele rodzaj&oacut...
Do naszego organizmu dostaje się coraz więcej to...
Choroba hemoroidalna niezwykle często dotyka kobi...
Badania obserwacyjne należą do badań podstawowy...
Jeśli zamierzasz skorzystać z zabiegu, któ...